Značka: tipy

  • 21 SEO tipov

    Mať stránky na popredných miestach vo vyhľadávaní je dôležité pre získanie návštevníkov a kupujúcich. Temer žiaden pozemšťan sa po zadaní kľúčového slova do vyhľadávača nepreklikne na štvrtú – piatu stranu a väčšina nájde to, čo hľadá, hneď medzi prvými odkazmi, ktoré im Google ponúkne. Našich 21 SEO tipov vám poradí, na čo máte myslieť, ak sa túžite uchádzať o prvé… Continue reading "21 SEO tipov"

  • 5 tipov ako napísať pútavý slogan

    Slogan je nenáročným marketingovým nástrojom, ktorý púta pozornosť a tým buduje obchodnú značku a povedomie o jej existencii. Ktože by nepoznal firmy hlásajúce „keď ju miluješ, nie je čo riešiť“ alebo „farebný svet v hrsti“? Zaujímavý slogan, ktorý rezonuje v ušiach, sa rodí dlho, neľahko a i tak sa výsledkom môže stať menej vydarené heslo – napr. dvojznačný slogan Garnieru… Continue reading "5 tipov ako napísať pútavý slogan"

  • 7 tipov pre marketingový plán

    Zúženie marketingového zamerania – zameraj sa na ideálneho zákazníka podľa jeho požiadaviek a prianí čo najdetailnejšie. Posúdenie vlastného biznisu – zisti, čo robíš najlepšie a zameraj sa najviac na to, čo trh potrebuje.  Ak nevieš, čo to je, spýtaj sa troch alebo štyroch svojich klientov a spýtaj sa ich prečo využívajú tvoje služby. Podľa toho upresni pravidlá marketingu,  ktoré pomôžu odlíšiť a zvýrazniť tvoj… Continue reading "7 tipov pre marketingový plán"