Značka: SEO

  • 21 SEO tipov

    Mať stránky na popredných miestach vo vyhľadávaní je dôležité pre získanie návštevníkov a kupujúcich. Temer žiaden pozemšťan sa po zadaní kľúčového slova do vyhľadávača nepreklikne na štvrtú – piatu stranu a väčšina nájde to, čo hľadá, hneď medzi prvými odkazmi, ktoré im Google ponúkne. Našich 21 SEO tipov vám poradí, na čo máte myslieť, ak sa túžite uchádzať o prvé… Continue reading "21 SEO tipov"

  • Zlepšite si SEO vďaka linkbuildingu

    Nie je nijakým tajomstvom, že v súčasnosti prebieha neustála súťaž o popredné priečky vo vyhľadávačoch, ako je napríklad Google. Je síce pravdou, že prvé miesta sa dajú kúpiť vďaka Google Adwords na obmedzený čas, avšak ak chce mať stránka aj bez vkladania financií šancu na vysoké umiestnenie a to nastálo, je potrebné poriadne dbať o vaše SEO! Optimalizácia webu vám… Continue reading "Zlepšite si SEO vďaka linkbuildingu"

  • Jednoduchý SEO checklist

    Dopúšťanie sa chýb pri optimalizácií webu môže vyústiť do menších či väčších strát. Existuje veľa stránok, ktoré majú dobrý obsah a majú čo ponúknuť, avšak ich umiestňovanie vo vyhľadávačoch je žalostné. Jednou z príčin môže byť aj to, že pri optimalizácií sa dopúšťate niektorej z nižšie uvedených chýb.