Moderné tapety na stenu premenia váš dom na umelecké dielo

Nejeden psychologický experiment potvrdzuje, že prostredie výrazne vplýva na psychiku človeka. Ak sa chceme cítiť príjemne, musíme dbať i o okolie, v ktorom sa nachádzame. Hoc ani stav štátu, mesta, či sídliska by nám nemal byť ľahostajný, najlepšie je začať od najbližšieho okolia – vlastného bytu. Premýšľate, ako si domov ozvláštnite a vytvoríte v ňom pozitívnu atmosféru? Tapety na stenu s kreatívnym dizajnom sú pre vás správnou voľbou.

Prečo by ste mali uprednostniť tapety na stenu pred maľovaním?

Dnes sa mnoho ľudí rozhoduje pre maľovanie stien a na tapety zabúda. Hoc je maľovanie časovo i finančne menej náročné než tapetovanie, neposkytuje mnoho možností na kreativitu. Čerstvo namaľované biele steny zväčšujú priestor izby a umocňujú pocit čistoty, no ďalšie emócie v nich chýbajú. Moderné tapety sa naopak s vašou fantáziou pohrajú. Túžite po extravagancii alebo exotike? Preferujete štýlové ornamenty, ktoré domovu dodajú nádych sviežosti? Alebo radi spomínate na časy minulé? Široká škála ponúkaných tapiet od Horus Trade vašim požiadavkám medze nekladie. Tradičný i moderný dizajn, rôzne materiály od textílií až po bambus – prezrite si niektoré z nápaditých tapiet pre váš interiér:

sumatra Secret Garden tapety_lollipops_10 murogro nature kolekcia saga II italiana vera

Ďalšie výhody tapiet na stenu

Tapety pridávajú izbám estetickú hodnotu, domov zapĺňajú teplom, krásou i špecifickou atmosférou vďaka použitým vzorom a materiálom. V dome s nápaditými tapetami sa budete cítiť príjemnejšie a spokojnejšie. Emotívna atmosféra podľa predstáv ale nie je jedinou výhodou, ktorú tapety do miestnosti vnášajú. Hoc sa tapety na steny aplikujú ťažšie než obyčajná farba, ozdobovať domov budú roky. Za normálnych okolností vydržia až päťkrát dlhšie než namaľované steny. Z dlhodobého hľadiska sa tak tapety stávajú i dobrou ekonomickou voľbou. Ak máte malé dieťa, zaiste vás tiež poteší, že mnohé tapety sú voči jeho huncútstvam a hrám s farbičkami vysoko odolné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 − 9 =