Značka: inšpirácia

 • 8 inšpiratívnych ľudí, ktorých by mal na instagrame sledovať každý podnikateľ

  Instagram od svojho založenia v roku 2010 neustále rastie. Momentálne má viac ako 200 miliónov užívateľov, ktorí na ňom prezentujú a zdieľajú svoj život so zvyškom sveta. Instagram sa postupom času stal aj užitočným prostriedkom pre startupy a malých podnikateľov, kde môžu prezentovať svoje úspechy a komunikovať so svojimi zákazníkmi a fanúšikmi. Niekoľko faktov o užívateľoch instagramu: 70% užívateľov sa… Continue reading "8 inšpiratívnych ľudí, ktorých by mal na instagrame sledovať každý podnikateľ"

 • Originálny kreatívny životopis

  Pri hľadaní práce je prvý dojem rozhodujúci a preto je veľmi dôležité sa niečim odlíšiť od ostatných uchádzačov. Kvalitne spracovaný životopis určite zanechá  ten správny dojem. My sme pre Vás pripravili výber tých najkreatívnejších. Nechajte sa inšpirovať.

 • Najlepšie kreatívne vizitky

  Dobrá vizitka nezaručí úspech v podnikaní, ale určite môže výrazne pomôcť s prvým dojmom. Prinášame Vám niekoľko príkladov toho, ako sa dá kreatívne prezentovať vaše podnikanie. V súčasnosti je viac ako inokedy dôležité výjsť z davu a prezentovať sa originálne a tu je niekoľko dobrých nápadov ako na to. Zdroj: boredpanda  

 • Najhoršie Photoshop chyby v časopisoch a reklamách

  Kto v dnešnej dobe nemá rád Photoshop? Pomocou neho môžete manipulovať s ľubovolným obrázkom ako chcete. Nie vždy to však dopadne tak, ako sme si zaumienili. My vám prinášame výber tých najhorších chýb, ktoré sa stali profesionálom v časopisoch a reklamách.

 • Kreatívne reklamy inšpirované rozprávkami

  Hrdinovia z rozprávok nezostávajú žiť až do smrti vo svete vymyslených príbehov, kde dobro víťazí nad zlom, ale prenikajú do tvrdého sveta reklamnej brandže. Tu pomáhajú kreatívcom predávať produkty. Ide im to alebo pôsobia amatérsky? Zhodnoťte ich schopnosti podľa našej bohatej galérie. V reklame organizácie pomáhajúcej matkám hrá Snehulienka mamu siedmych trpaslíkov. Reklama upozorňuje na to, že rodičovstvo je dobré… Continue reading "Kreatívne reklamy inšpirované rozprávkami"

 • Dlhé tiene – moderný trend vo webdizajne

  Videli ste umeleckú fotografiu zvečňujúcu prírodnú scenériu plnú dlhých tieňov, ktoré stromy vrhajú pred západom slnka? Tieto dlhé tiene dnes už prenikli i do kybernetického sveta. Zaplavujú ikony i logá a dodávajú im dramatický nádych.   Princípy dizajnu dlhých tieňov Pomocou dlhých tieňov ozvláštnite ploché obrazce a zvýrazníte nadpisy či písmená. Ak túžite pozmeniť jednoduché a fádne ikony, dizajn dlhých… Continue reading "Dlhé tiene – moderný trend vo webdizajne"

 • Typografia ako umenie

  Vďaka dobre zvládnutej typografii prečítate texty v časopisoch s ľahkosťou. Písmo v prezentácii vo vás vytvorí špecifické emócie. Dizajnom písma vytvoríte logo – značku spoločnosti. A veľkosti písma vám naznačia hierarchiu informácií v texte. To sú len niektoré funkcie, ktoré typografia plní. No dnes typografia nie je len remeslom, ktoré spríjemňuje čítanie, ale i umením, ktoré vábi naše zmysly.Nápis ako… Continue reading "Typografia ako umenie"